22 березня 2012 року о 14-00 годині буде проведено розширене засідання Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю

20 Березня 2012
Друкувати цю новину

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», в порядку здійснення контрольної функції 22 березня 2012 року о 14-00 годині буде проведено розширене засідання Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, на якому буде розглянуто питання:

– проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уніфікації законодавства в частині нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (р. № 10016, н.д. В. Сушкевич, Є. Шаго);

про стан виконання Закону України «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї» № 1767-VI від 16 грудня 2009року та про подальші заходи щодо імплементації основних положень Конвенції в національне законодавство.

З урахуванням зазначеного та Указу Президента України «Про заходи щодо розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями» №588/2011 від 19.05.2011, при розгляді другого питання пропонується здійснити аналіз основних концептуальних положень Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю та розвитку системи реабілітації осіб з інвалідністю, проєкт якого в даний час опрацьовується профільним Міністерством соціальної політики України. Особливу увагу при цьому буде приділено розгляду пропозицій до Плану, поданих заінтересованими центральними органами виконавчої влади, щодо їх відповідності Конвенції.

  Категорія: