Чергове засідання міського комітету доступності при КМДА

Чергове засідання міського комітету доступності при КМДА
21 Квітня 2017
Друкувати цю новину

19 квітня 2017 року в приміщенні КМДА відбулось чергове засідання Київського міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури19 квітня 2017 року в приміщенні КМДА відбулось чергове засідання Київського міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

У порядоку денному була заслухана інформація представника комунальної науково-дослідної установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» щодо ходу роботи над проєктом програми “Київ без бар’єрів”. Було прийняте рішення, не дивлячись на окремі позиції деяких департаментів, про опрацювання міжгалузевої програми та винесення її на розсуд депутатів. Представник НАІУ Полозюк О.М. зазначив на необхідності запровадження такої програми в ході реалізації Конвенції ООН Про права осіб з інвалідністю та Державного плану з її реалізації.

Представник Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – заступник голови комітету Пустовойт О.С. проінформував присутніх щодо врахування потреб осіб з інвалідністю при реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі міста Києва. Була висловлена пропозиція щодо забезпечення безперешкодно доступу мало мобільних користувачів до набережної та причалу річкових суден, що курсують по р. Дніпро.

В рамках забезпечення доступності приміщення КМДА була заслухана інформація представника департаменту транспортної інфраструктури щодо облаштування місць паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю.

  Категорія: