17 травня 2018 року. м. Кривій Ріг. Запрошуємо роботодавців на Семінар «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»

3 Травня 2018 Друкувати цю новину

Всеукраїнська громадська спілка «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

В рамках проєкту, 17 травня 2018 року (четвер), у м. Кривий Ріг буде проводитися безкоштовний Тренінг для роботодавців «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА ВІДКРИТОМУ РИНКУ ПРАЦІ».

Співорганізатори: Державна служба зайнятості та Дніпропетровське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Мета заходу - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Тренінг відбудеться за підтримки депутата Криворізької міської Ради, голови громадської організації "За рідне місто"  Ольги Бабенко.

В заході візьме участь Кузьмин Володимир Васильович, заступник директора Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика  до участі у роботі тренінгу.

Захід відбудеться у конференц-залі бізнес-центру «NewTon» за адресою:  м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 67.

Тривалість тренінгу з 10.00 до 14.30. Початок реєстрації 9.30.

Про участь просимо повідомити до 12.00 14 травня 2018 року ГО «За рідне місто» за електронною адресою: gorod.org.kr@gmail.com.

Відповідальна особа: помічник депутата Криворізької міської ради Бабенко О.В. – Лукінова Людмила Вікторівна, 096-116-26-83.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.