Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації»

17 Червня 2013 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та ГО «Товариство «Зелений Хрест» запрошують Вас взяти участь в Учбово-реабілітаційному таборі для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації», який відбудеться 16-20 липня 2013 р. в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху молоді з обмеженими фізичними можливостями в Україні».

Під час проведення табору учасники візьмуть участь у сплаві по Дністровському каньйону (м. Івано-Франківськ), отримають навички експлуатації та керування плавзасобом, ознайомляться з сучасними методиками та особливостями сплаву для людей з інвалідністю та перебуванні в природному середовищі. Інструкція щодо проведення сплаву та попередня програма табору додаються.

В разі зацікавленості взяти участь у таборі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год., 1 липня 2013 року на електронну адресу: office@naiu.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Львів:

  • ГО «Товариство «Зелений Хрест», Волошинський Олександр Олександрович (050) 317-10-88, (067) 342-24-45;
  • в м. Київ - Секретаріат НАІУ, Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-82; (097) 984-74-62.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.