12-16 липня 2017 року. На Львівщині пройде Літня школа жінок-волонтерів

30 Червня 2017 Друкувати цю новину

12-16 липня 2017 року. На Львівщині пройде Літня школа жінок-волонтерів 12-16 липня 2017 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (с. Яворів Львівська обл., Турківський район) відбудеться Всеукраїнський семінар «Літня школа жінок-волонтерів: допомога -- допомагаючим, самозбереження -- основа професіоналізму». Організаторами заходу виступають Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно Всеукраїнською громадською організацією онкоосіб з інвалідністю „Разом проти раку”.

Мета заходу: поширити волонтерський рух, стимулювати обмін досвідом та інформацією і зміцнити відносини між організаціями. Під час роботи школи волонтери матимуть можливість взяти участь в семінарах, прослухати лекції про здоровий спосіб життя, взяти участь в тренінгах, а також: заняття з йоги та фізична реабілітація, які будуть проводити психологи та інструктор з фізичної реабілітації, одержати нову інформацію та попрацювати з арттерапевтом, підвести підсумки минулої роботи і поділитися планами, і перспективами на майбутнє, відновити сили.

Захід пройде в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку руху жінок з інвалідністю та батьків, які виховують дітей з інвалідністю».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.