100 людей з інвалідністю розповіли про відсутність належних умов у місті

1 Грудня 2016 Друкувати цю новину

Ірина ТвердохлібПредставники громадських організація для людей з інвалідністю зібрались на конференцію в Полтаві. Обговорювали адаптацію осіб з інвалідністю до умов у місті.

Про це повідомив кореспондент Gazeta.ua.

"Полтава зовсім не готова до проблем людей на візках. Ми проводили акцію, запрошували чиновників проїхатись на інвалідному візку, але жодних змін це не дало. Поставили нові зупинки, а місце для людини на візку не залишили. Тому в дощ доводиться мокнути. Про проблеми із транспортом чи сходами і підземні переходи я вже не сила говорити. Коли навчалась в університеті, складала графік прийому їжі і води, бо знала, що в туалет сходити не зможу. В Полтаві лише 5-6 адаптованих вбиралень, - розповіла Ірина Твердохліб, регіональний представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

"Цього року мене запросили до Америки для обміну досвідом. Я дуже хвилювалась через переліт, через доступність до вбиралень. На моє велике здивування, в кожній невеликій заправній станції були адаптовані туалети. Не кажу вже про всі державні чи публічні установи. Просто відчуваєш себе людиною. Це в загальному плані дрібниця, але одразу відчуваєш ставлення соціуму до себе", - додала Ірина.

100 людей з інвалідністю розповіли про відсутність належних умов у місті

Більше 100 осіб з інвалідністю обговорили соціальну адаптацію і пільги при навчанні у вищих навчальних закладах. Основним питанням став пошук роботи, адже працедавці не хочуть брати на роботу людей з інвалідністю, хоча мають за це податкові пільги.

В травні депутати обласної і міської ради в Полтаві спробували на собі пересування на інвалідних візках. Пообіцяли вирішити проблеми із доступністю місць в громадських установах і на зупинках транспорту.

100 людей з інвалідністю розповіли про відсутність належних умов у місті

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.