Звіт за результатами обстеження виборчих дільниць щодо їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (Київ, Львів, Краматорськ, Черкаси)

by sancho | 22 Січня 2020 16:18

У 2019 році в рамках проєкту Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за ініціативи ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» проведено обстеження деяких виборчих дільниць міст: Києва, Краматорська, Львова та Черкас на предмет їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Метою даного обстеження стало визначення стану фізичної доступності виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших МГН, включаючи стан благоустрою прилеглої території, архітектурну доступність будівель і приміщень та розробка пропозицій щодо покращення доступності виборчих дільниць для цих категорій громадян.

Звіт підготовлено на підставі аналізу результатів обстеження 186 (11,4 % від загальної кількості – 1629) виборчих дільниць, що розміщені на 120 об’єктах в містах: Київ, Краматорськ, Львів та Черкаси.

Звіт розроблений Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Будь-які думки, викладені в цьому матеріалі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди IFES, USAID та Уряду США.

Завантажити публікацію за посиланням[1].

 

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/IFES_NAPD_2019_Ukr.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/zvit-za-rezultatamy-obstezhennya-vyborchyh-dilnyts-shhodo-yih-dostupnosti-dlya-osib-z-invalidnistyu-ta-inshyh-malomobilnyh-grup-naselennya-kyyiv-lviv-kramatorsk-cherkasy/