Звернення Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю з нагоди Дня пам’яті та примирення та 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 Травня 2019 Друкувати цю новину

 

Пам'ять про другу світову війну не підвладна часу.

Саме тому разом з мільйонами людей по всьому світу ми 8 і 9 травня відзначаємо День пам’яті і примирення та 74 річницю Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

Ці дні - символ нашої сили і нашої вразливості, нашої перемоги і нашої смертності, нашої гордості і нашого болю. Великий наш народ вистояв в одній з найстрашніших війн, але він там же втратив життя мільйонів своїх громадян. Мільйонів коханих дітей, дружин, чоловіків, мільйонів люблячих татусів, мам, бабусь і дідусів, сестер і братів.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через  десять років, і через  століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що врятували країну і зберегли її прекрасною та квітучою.

Щороку ці дні служитимуть нам нагадуванням – не має більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Від усього серця бажаю всім Вам – шановні ветерани довгих років життя, здоров'я і щастя, а Вашим дітям і онукам - гордості за свою країну, за свій народ і удачі у всіх світлих починаннях!

 

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю,

Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України                                            В. Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.