Зусилля фахівців служби зайнятості +мотивація безробітного = працевлаштування

Зусилля фахівців служби зайнятості +мотивація безробітного = працевлаштування
9 Грудня 2021
Друкувати цю новину

Часто буває, що працевлаштування людини з інвалідністю стає справжньою проблемою, як для самої особи, так і його родини.

Після кількох невдалих спроб самостійно знайти роботу, мешканець Юр’ївської ОТГ Олександр Батраченко, що на Павлоградщині, звернувся за допомогою до фахівців Відділу надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Чоловік мав спеціальність техніка-механіка з ремонту технологічного устаткування і, не зважаючи на інвалідність, усе життя працював за фахом – слюсарем-ремонтником, слюсарем з експлуатації та ремонту підземних газопроводів.

Спілкуючись з фахівцями Дніпропетровської обласної служби зайнятості, наголошував, що роботу свою любить та бажає продовжити професійну діяльність на раніше займаній посаді.

Складність процесу працевлаштування полягала у бажанні клієнта працювати на території Жемчужненського старостинського округу Юр’ївської ОТГ – у місці свого фактичного проживання.

Відповідно до потреб безробітного спеціалісти Відділу розпочали пошук підходящої вакансії та роботодавця, який був би зацікавлений працевлаштувати до себе особу з інвалідністю.

Так, фермерське господарство «Тандем Агро» зацікавилося кандидатурою пана Олександра. До того ж потужності підприємства розташовувалися на території округу, де він мешкав. Цей факт став вирішальним для чоловіка.

Успішно пройшовши співбесіду із роботодавцем, Олександра працевлаштували.

Незважаючи на наявність постійної роботи, Олександр Батраченко досі перебуває під соціальним супроводом та отримує інформаційно-консультаційну допомогу від фахівців служби зайнятості.

  Категорія: