Зустріч Запорізької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».

6 Квітня 2018 Друкувати цю новину

31 березня 2018 року у місті Запоріжжі відбулася чергова робоча зустріч регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».

Основними питаннями, що були розглянуті на зустрічі, були:

  • Підписання Спільної заяви про створення Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», а також стратегії розширення Запорізької регіональної платформи.
  • Розгляд та обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні».
  • Розгляд та обговорення попереднього проекту моніторингового інструменту для оцінювання розвитку та діяльності регіональних платформ Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання» та розробку стратегії спільної діяльності.

У ролі головних доповідачів виступали:  Олена Скрипко - Національний координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні» та Наталія Острогляд - керівник проекту «Дитина. Родина. Громада.», засновниця ГО «Аутизм. Свідоме батьківство».

В обговоренні висунутих питань прийняли активну участь представники батьківського руху Запорізької області та фахівці, що підтримують цей рух.

Пані Наталія Острогляд зазначила: «Ми розуміємо, що підтримуючи впровадження раннього втручання в Україні, ми дбаємо про майбутнє наших дітей, навіть якщо вони не мали змоги самі бути клієнтами цієї послуги».

На зустрічі були прийняті рішення:

  • Сприяти розповсюдженню серед громадських організацій та активних батьків інформації про можливість долучитися до Всеукраїнського батьківського форуму.
  • Розглянути проект Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні та надати свої пропозиції. Направити електронного листа з пропозиціями від ГО Запорізького регіону – учасників Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».
  • Активізуватися з дописами в ФБ групу «Родители Запорожья за раннее вмешательство».
  • Визначити за доцільне та необхідне проведення моніторингових зустрічей для здійснення оцінки стану справ, складання довготермінових стратегій та планів, коригування відповідних цілей та задач для досягнення мети спільної діяльності.

 

 

Сергій Пішулін

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук