Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”

by Наталія | 11 Лютого 2020 12:20

Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні"

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич 10 лютого провів зустріч із керівницею проекту Ради Європи "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні" Сюзанною Мнацаканян, міжнародною консультанткою Ради Європи Монікою Смуш-Кулеш, національними експертами Максимом Щербатюком та Богданом Мойсою щодо реалізації вищевказаного проекту.

Уповноважений Президента України Валерій Сушкевич використовує всі можливості задля захисту прав осіб з інвалідністю та пошуку варіантів покращення їх життєдіяльності через різні інституції та інструменти. Одне із питань, яке обговорювалося, - це те, що навіть на явні порушення прав людей з інвалідністю подекуди ніхто з органів влади не реагує, а загальний (прокурорський) нагляд відмінено.

Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні"

Одним із ефективних шляхів вирішення даної проблеми є судовий розгляд, але розгляд справ у судах іноді триває роками...

Валерій Сушкевич звернувся до міжнародних і вітчизняних експертів з пропозицією приділити цьому та іншим питанням увагу в рамках реалізації проекту.

Source URL: https://naiu.org.ua/zustrich-valeriya-sushkevycha-shhodo-realizatsiyi-proyektu-rozvytok-sotsialnyh-prav-lyudyny-yak-klyuchovyj-chynnyk-staloyi-demokratiyi-v-ukrayini/