Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”

11 Лютого 2020 Друкувати цю новину

Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні"

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич 10 лютого провів зустріч із керівницею проекту Ради Європи "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні" Сюзанною Мнацаканян, міжнародною консультанткою Ради Європи Монікою Смуш-Кулеш, національними експертами Максимом Щербатюком та Богданом Мойсою щодо реалізації вищевказаного проекту.

Уповноважений Президента України Валерій Сушкевич використовує всі можливості задля захисту прав осіб з інвалідністю та пошуку варіантів покращення їх життєдіяльності через різні інституції та інструменти. Одне із питань, яке обговорювалося, - це те, що навіть на явні порушення прав людей з інвалідністю подекуди ніхто з органів влади не реагує, а загальний (прокурорський) нагляд відмінено.

Зустріч Валерія Сушкевича щодо реалізації проєкту "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні"

Одним із ефективних шляхів вирішення даної проблеми є судовий розгляд, але розгляд справ у судах іноді триває роками...

Валерій Сушкевич звернувся до міжнародних і вітчизняних експертів з пропозицією приділити цьому та іншим питанням увагу в рамках реалізації проекту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.