Зустріч із громадськими організаціями осіб з інвалідністю

29 Травня 2014 Друкувати цю новину

Зустріч із громадськими організаціями осіб з інвалідністюЛуганське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю 22 травня 2014 провело зустріч з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю та підприємства ПО «Укрпротез», на якій обговорили питання пріоритетів у забезпеченні протезними виробами осіб з інвалідністю.

На зустріч були запрошені керівництво Луганського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Луганського казенного експериментально протезно-ортопедичного підприємства, Луганської територіально первинної організації УТОС, Обласного товариства осіб з інвалідністю хворих на цукровий діабет, Луганської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація молоді осіб з інвалідністю – Схід», Товариства осіб з інвалідністю з вадами опорно-рухового апарату «Ніка», Луганської обласної громадської організації осіб з інвалідністю «Іоланта-Лугань», Товариства осіб з інвалідністю «Данко».

На зустрічі розглядалися питання:

  1. Обговорення специфікації основних комплектувальних виробів до протезно-ортопедичних виробів на 2014 рік.
  2. Визначення, на період запровадження жорсткого режиму економії бюджетних коштів, до прийняття рішення Урядом, пріоритетів при забезпеченні осіб з інвалідністю ортопедичним взуттям та засобами реабілітації.

Луганське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство близько 70 років обслуговує населення області по забезпеченню протезно-ортопедичними виробами та засобами реабілітації. Виготовляє більше 100 найменувань протезно-ортопедичних виробів: протези верхніх і нижніх кінцівок, корсети, ортези верхніх і нижніх кінцівок (апарати і тутори), головотримачі, реклінатори, ортези для сидіння, бандажні і інші види виробів з використанням новітніх технологій, матеріалів і комплектуючих вітчизняних і зарубіжних (Otto Bock) фірм, ортопедичне взуття.

Керівники громадських організацій розглянули питання пріоритетів у забезпеченні протезними виробами осіб з інвалідністю, внесли пропозиції стосовно продукції та побажали поліпшення якості та більш зручного дизайну.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.