Зцілення і навчання через прикладне мистецтво

22 Вересня 2020 Друкувати цю новину

Програма HEART, що є частиною реалізації проєкту "Інклюзивні послуги для всіх" є підходом, який базується на видах мистецтва з метою удосконалення навчання дітей, на яких негативно вплинули «травмуючі» події або стрес.

Протягом кількох місяців учасники проєкту – діти, в тому числі з інвалідністю, з Краматорська та Сєвєродонецька брали участь в серіях цікавих сесій з фасилітаторами.

Дана програма використовує мистецтво для того, щоб допомогти дітям проаналізувати і передати відчуття, пов'язані з їхніми враженнями. Процес «зцілення» починається з того, коли дитина ділиться своїми спогадами і почуттями - усно або шляхом художнього вираження. В кінцевому підсумку, учасники відчувають себе менш ізольованими і більш пов'язаними зі своїми однолітками, з дорослими в їх житті, а також суспільством в ширшому сенсі.

Крім використання мистецтва для зцілення, в програмі HEART також застосовуються методи навчання на основі мистецтва для підвищення рівня знань в таких областях як математика, словниковий запас, грамотність і інших тематичних областях. Поряд з мистецтвом для зцілення і мистецтвом для навчання HEART також включає мистецтво для розваг, тобто створення розважальних і захоплюючих видів діяльності для дітей, які стимулюють навчання з інтересом і задоволенням.

Це, своєю чергою, може сприяти зростанню впевненості в собі і безпеку дітей, роблячи їх більш здібними та схильними до навчання.

 

Серія заходів проводилась в рамках проєкту "Інклюзивні послуги для всіх", що реалізується міжнародною гуманітарною організацією Save the Children у партнерстві з ГО "Донецька обласна організація осіб з інвалідністю" та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України при фінансуванні RadioAid (Швеція).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.