Золотонісці з обмеженими можливостями взяли участь у районній спартакіаді

14 Листопада 2014 Друкувати цю новину

17514b8d76391f2e346f3959ce956286_XLНещодавно у Домантовому пройшли змагання районної спартакіади осіб з інвалідністю «Повір у себе». Участь у трьох видах програми – дартс, шахи та шашки – взяли двадцятеро сильних духом людей. Попри певні проблеми з самопочуттям, вони не замикаються в собі, відкриті для спілкування, охоче підтримують одне одного, тому дружно відгукнулися на запрошення позмагатися в ігрових видах спорту. Для успішного проведення спартакіади знадобилося мінімум інвентарю – дошки з концентричними колами та з біло-чорними клітинками і дротики-стріли та ігрові фігури.

Допомагав провести змагання голова ФОК «Колос» Олександр Бут. Клопотався про збір учасників і загальний добрий настрій керівник районної організації осіб з інвалідністю Віктор Почепцов.

Найвлучніше стріляли в дартсову мішень Юрій Яценко з Домантового, Іван Куделя з Піщаного та Анатолій Данчишен із Дмитрівки. За умовами спартакіади кожен учасник мав шанс виступити в усіх видах програми. Дехто взяв собі за правило й перемагати на кількох етапах змагань. Найкраще грали в шахи Василь Мокрицький з Домантового та його односелець Юрій Яценко, третім став Іван Свояк із Новодмитрівки. Як і в шахах – у шашкових партіях першість виборов Василь Мокрицький, третє місце посів Іван Свояк, а другим між ними втиснувся Валентин Кондукторов із Домантового.

Переможці відзначені призами і грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, заохочено всіх, хто прибув на спартакіаду і вірить в себе. Приємним вийшло спілкування у теплій щирій атмосфері, а змагання показали, що вони служать гарним об’єднуючим фактором і додають сил у боротьбі з повсякденними негараздами.

Черкаська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.