Знати та вміти – щоб діяти

16 Лютого 2011 Друкувати цю новину

Фонд прав осіб з інвалідністюНаціональна Асамблея осіб з інвалідністю України в коаліції з громадськими організаціями, які працюють в інтересах людей з інвалідністю розпочала реалізацію проєкту «Знати та вміти – щоб діяти» за підтримки Фонду прав осіб з інвалідністю (США).

Головна мета даного проєкту: підготовка альтернативного звіту до Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю. Згідно з ст. 35 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю держави-учасниці подають звіт Генеральному секретарю ООН для розгляду Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю. Даний звіт повинен містити інформацію про заходи, які вжиті державою для реалізації своїх зобов’язань за цією Конвенцією та прогрес досягнутий у цьому напрямі. Перший звіт подається упродовж двох років після ратифікації державою Конвенції, а потім не рідше одного разу на чотири роки. Україна готуватиме та представлятиме свій звіт в 2012 році. Комітет ООН з прав осіб з інвалідністю підготував Рекомендації щодо діючої системи подання доповідей та інформації від держав-учасниць.

Підготовка доповіді державою повинна бути відкритим та прозорим процесом. Після завершення, доповідь має бути представлена широкому загалу.

Громадські організації представляють до Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю Альтернативну доповідь, яка заслуховується Комітетом згідно з існуючою процедурою.

Одним із завдань проєкту Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України є навчання представників громадських організацій осіб з інвалідністю методиці підготовки Альтернативного звіту, використовуючи рекомендації Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю. На першому етапі реалізації проєкту будуть проведені семінари, розроблені рекомендації для громадських організацій, щодо підготовки та написання Альтернативного звіту.

Прес-служба НАІУ

Газета «Без Бар’єрів» №3 (57)

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.