Зміни до Правил проведення ЗНО для осіб із порушеннями зору

5 Квітня 2019 Друкувати цю новину

Сьогодні, 05 квітня, набув чинності наказ МОН, МОЗ від 14.02.2019 № 194/331«По внесення змін до наказу МОН, МОЗ від 29.08.2016 № 1027/900», зареєстрований у Мінюсті 11.03.2019 за № 237/33208 (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE33208.html)

Цим наказом запроваджено проведення ЗНО для  осіб із порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля. Зокрема, надання сертифікаційної роботи із завданнями, адаптованими для осіб із глибокими порушеннями зору, надрукованої рельєфно-крапковим шрифтом для написання і читання сліпими (шрифт Брайля); додатковий час для виконання сертифікаційної роботи входить до загального часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи; розумне пристосування процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору.

Такі особи можуть бути зареєстрованими для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України, біології. Форми проведення вступних випробувань з інших конкурсних предметів визначаються окремо в умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджуються Міністерством освіти і науки України кожного року.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.