Зміна місця проведення ІІІ Всеукраїнського Форуму підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та працюючих осіб з інвалідністю України

16 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

Шановні керівники підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, керівники ГОІ, люди з інвалідністю з числа підприємців та всі зацікавлені в участі у роботі ІІІ Всеукраїнського Форуму!

Звертаємо Вашу увагу на те, що захід відбудеться за наступною адресою: приміщення  конференц-залу Готелю «Україна» (вул. Інститутська, 4, м. Київ, 01001) метро Майдан Незалежності.

Ш Всеукраїнського Форуму підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та працюючих осіб з інвалідністю України відбудеться з метою обговорення актуальних питань надання державної допомоги підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю у вигляді пільг з оподаткування, зокрема з урахування змін до Податкового кодексу України (підготовлених Кабінетом Міністрів України) та фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, отримання державного замовлення, створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю  та винайдення шляхів подальшого розвитку соціальних підприємств в Україні.

Про участь переконливо  просимо повідомити Секретаріат НАІУ до 20 жовтня за тел. 044-279-61-82 (74) або e-mail: office@naiu.org.ua, Назаренко Вікторія (093-771-10-60).

Сподіваємось на відкритий, конструктивний та дієвий діалог під час роботи Форуму.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук