ЗМІ про нас: Телеканал Z – У Запоріжжі стартував незвичайний проект

11 Жовтня 2018 Друкувати цю новину

Дивіться сюжет Телеканалу Z від 4 жовтня 2018 року з Фотовиставки «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі» у Запоріжжі. Виставка триватиме до 19 жовтня в приміщенні наукової бібліотеки Запорізького національного університету (Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, 2 корпус, 1 поверх).

В рамках презентації проекту 18 жовтня 2018 року (14:00–16:00) в приміщенні наукової бібліотеки ЗНУ відбудеться круглий стіл «Доступність та універсальний дизайн».

Також 18 жовтня (16:30-17:30) пройде майстер-клас з української жестової мови, який проведе Ігор Бондаренко – перекладач жестової мови вищої категорії, офіційний представник Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови (WASLI) в країнах Східної Європи та Середньої Азії. Протягом заняття учасники дізнаються про ази вивчення жестової мови, етичні моменти спілкування з глухими людьми, переглянуть мотиваційні відеоролики та тематичну презентацію.

З питань реєстрації для участі в роботі круглого столу або майстер-класу звертайтесь за тел. +38(093)917 35 00.

Організаторами заходу виступили: Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та Запорізький національний університет.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у зазначених заходах.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук