«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мови

23 Листопада 2018 Друкувати цю новину

«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мовиЖитомирські школи, як і майже 17 тисяч шкіл в Україні, вивчають жестову мову за «Зірковою абеткою». Плакати з відомими зірками, які показують літери української абетки, розповсюдили у всі загальноосвітні заклади. З 22 по 29 листопада у Житомирі кожен може переглянути фотовиставку «Зіркова абетка» у кінотеатрі «Жовтень».

Вже 16 тисяч 600 шкіл в Україні отримали «Зіркову абетку». Про це розповіла керівник Благодійного фонду «Відчуй» Людмила Пишна під час відкриття фотовиставки в обласному центрі. За її словами, кожен дотичний до проблеми втрати або погіршення слуху. З близького чи не зовсім оточення у багатьох людей є люди з поганим слухом.

Побачити літери української абетки жестовою мовою можна щодня до 29 листопада. Виставка презентує плакати із зображенням українських зірок, які показують літери. Тож можна вивчити хоч кілька жестів на позначення, наприклад, літер свого імені.

Житомирянка Вікторія, мама школярки, відмічає, що донька, коли побачила плакат із «Зірковою абеткою» в школі – зацікавилася жестовою мовою і намагається щось повторити та запам’ятати.

Під час виставки відвідувачі могли взяти собі плакат із зображенням «Зіркової абетки». Житомирянка Олена скористалася цією нагодою, адже її донька вивчає жестову мову, щоб спілкуватися зі своєю бабусею.

На виставці кожен може не лише познайомитися із «Зірковою абеткою», але й вивчити 5 слів жестовою мовою. Відеоуроки транслюються на планшетах на виставці, а також можна переглянути музичний кліп жестовою мовою.

Довідково.

Проєкт «Коли тиша заговорила» – масштабна ініціатива, покликана привернути увагу до теми людей, що не чують, і тих, хто втрачає слух, а це понад 3 мільйони українців.

«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мови

«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мови

«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мови

«Зіркова абетка» вчить школярів області жестової мови

Житомирська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.