Житель Гонконгу на інвалідному візку піднявся на хмарочос, щоб зібрати кошти для людей із травмами спинного мозку

18 Січня 2021 Друкувати цю новину

37-річний житель Гонконгу Лай Чі-вай за допомогою мотузок піднявся на хмарочос на висоту понад 250 метрів. Колишній професійний альпініст, Чі-вай останні 10 років перебуває на інвалідному візку.

Про це повідомляє Reuters, інформує hromadske.

Підняття на хмарочос Лай Чі-вай здійснив для збору коштів на лікування та реабілітацію людей з ушкодженнями спинного мозку. Йому пожертвували понад п’ять мільйонів гонконгських доларів (понад 670 тисяч доларів США, або

Висота хмарочосу Nina Tower, розташованого на гонконгському півострові Цзюлун, сягає понад 300 метрів. Підйом Лай Чі-вая тривав понад 10 годин — він зміг подолати висоту в 250 метрів, після чого з міркувань безпеки припинив підйом.

Раніше гонконжець був серед чемпіонів Азії зі скелелазіння і навіть перебував на восьмому місці у світовому рейтингу, але у 2011 році внаслідок автомобільної аварії залишився паралізованим до пояса. Через кілька років, однак, Чі-вай відновив підйоми, використовуючи систему мотузок, на яких він підтягується руками.

«Я не просто жив, а думав, що ж мною рухає? І почав шукати, як я міг продовжити займатися скелелазінням навіть в інвалідному візку. Певним чином я забув, що в мене інвалідність. Я все ще можу мріяти й робити те, що мені подобалося», — говорить чоловік.

Джерело https://day.kyiv.ua/uk/news/170121-zhytel-gonkongu-na-invalidnomu-vizku-pidnyavsya-na-hmarochos-shchob-zibraty-koshty-dlya

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.