Житомирські пенсіонери вкотре нарікають, що водії приміських автобусів вимагають з них гроші

by sancho | 8 Жовтня 2013 10:22

Житомирські пенсіонери вкотре нарікають, що водії приміських автобусів вимагають з них грошіВ редакцію Житомир.info вкотре звернулися обурені жителі сіл Житомирського району зі скаргами на те, що водії приміських автобусів відмовляються безкоштовно перевозити пільговиків.

«Мій чоловік має право на пільговий проїзд у зв'язку з інвалідністю, і раніше по середах він їздив приміськими автобусами безкоштовно. А ось у минулу середу чоловік їхав з Пісок в Житомир на роботу, то водій вимагав гроші: сказав, якщо пільговики не заплатять, автобус не поїде. Усі пісковські водії беруть гроші... Причепили в автобусі якусь газету і показують людям: ось, мовляв, написано, що є постанова, якою скасовані пільги для пенсіонерів. А особливо обурюються ліщинські водії», - розповіла жителька села Піски Житомирського району Надія Антонівна.

Жінка каже, що й вона сама має право на пільговий проїзд, однак водії на це не зважають й вимагають гроші. З проблемою Надія Антонівна зверталася до голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука.

«Я сама інвалід ІІ групи і змушена часто їздити в Житомир в онколікарню. Але безкоштовно їхати в автобусі мені не дозволяють: виганяють, лаються. Я писала Рижуку. Він дав відповідь, що я маю право їздити безкоштовно кожен день», - нарікає жінка.

Як повідомляв Житомир.info, в департаменті промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації Житомир.info прокоментували ситуацію, наголосивши, що ні водії, ні перевізники не мають право позбавляти пенсіонерів гарантованих їм пільг.

На думку депутата Житомирської облради Руслана Годованого, голова Житомирської райдержадміністрації та перевізники, які не хочуть возити пільговиків, займаються шантажем.

Нагадаємо, влада міста Коростеня Житомирської області попередила, що з 7 жовтня проїзд у міському автотранспорті для пільговиків буде платним.

Житомир.info

Source URL: https://naiu.org.ua/zhitomirski-pensioneri-vkotre-narikayut-shcho-vodiji-primiskikh-avtobusiv-vimagayut-z-nikh-groshi/