Жінці з інвалідністю допомогли знайти роботу

24 Травня 2019
Друкувати цю новину

Жінці з інвалідністю допомогли знайти роботу

Працевлаштування осіб з інвалідністю з тривалою перервою в трудовій діяльності часто наштовхується на перешкоди та потребує злагодженої співпраці служби зайнятості, соціальних партнерів і роботодавців. Часто таким людям складно скористатися своїм правом на працю, оскільки на шляху до роботи постають транспортні, комунікаційні, психологічні та навіть архітектурні бар’єри.

У Полтавській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості налагоджений індивідуальний підхід до працевлаштування таких клієнтів, зокрема практикується супровід осіб з інвалідністю до роботодавців під час влаштування на роботу.

Зокрема у травні поточного року фахівець Галина Глущенко особисто супроводжувала безробітну особу з інвалідністю Наталію Святну на ВП «Універсал» УТОГ під час співбесіди з роботодавцем, що посприяло її успішному працевлаштуванню. Наталія Святна має статус особи з інвалідністю по зору та складний життєвий шлях, довгі роки здійснювала догляд за хворою мамою та більше 20 років не могла самостійно знайти роботу.

Присутність фахівця служби зайнятості під час співбесіди з роботодавцем допомогло Наталії подолати психологічний бар’єр, що склався через відсутність навиків спілкування та роботи в колективі.

Полтавська міськрайонна філія обласного центру зайнятості у повній мірі виконує функцію соціальної, трудової реабілітації осіб з інвалідністю та забезпечення їх роботою. Кожне працевлаштування особи з інвалідністю, насамперед тих, хто тривалий час не працював, це маленька перемога! Такі перемоги можливі завдяки плідній співпраці з роботодавцями, соціальними партнерами, органами влади та громадськими організаціями.

Фахівці філії висловлюють вдячність за плідну співпрацю виробничому підприємству «Універсал» УТОГ та впевненість в подальшому ефективному партнерстві в питаннях соціального захисту громадян.

Полтавський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар