Збірна України – чемпіон Європи!

23 Липня 2015 Друкувати цю новину

У столиці Франції відбувся чемпіонат Європи з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху. Жіноча збірна України виграла золоті нагороди!

sbu

Подібні змагання відбуваються за традицією кожні чотири роки і проводилися вже у дев’яте. Париж вперше став господарем турніру. За десять змагальних днів матчі чоловічого та жіночого турнірів відвідали загалом 5000 глядачів.

У змаганнях взяли участь десять чоловічих і вісім жіночих збірних. Тішить, що обидві українські команди вибороли нагороди.

Жіноча збірна України під керівництвом Леоніда Касицького була на голову вищою за своїх суперниць. Достатньо сказати, що за весь турнір наші дівчата програли лише одну партію. Результати нашої команди у групі: Нідерланди – 3:0, Польща – 3:1, Франція – 3:0.

У чвертьфіналі українки здолали збірну Угорщини – 3:0, у півфіналі обіграли Туреччину – 3:0. Нарешті у фінальній грі «синьо-жовті» розгромили команду Росії – 3:0 (27:25, 25:23, 25:23).

Ось імена наших чемпіонок: Христина Задорожня (капітан), Карина Балох, Наталя Лінхур, Наталя Нагібіна, Інга Семізенко, Анна Білоус, Юлія Касицька, Ірина Мосійчук, Ірина Мирошнікова, Ірина Ковальчук, Ангеліна Касицька, Марія Бадида. Головний тренер – Леонід Касицький, асистент головного тренера – Микола Остапенко.

Чоловіча збірна України на цих змаганнях також святкувала успіх, хоч він і забарвлений не золотим відблиском, а бронзовим. Наша команда під орудою головного тренера Юрія Грицюти посіла третє місце, і, якби не поразка в півфіналі від Туреччини, також могла б претендувати на головні нагороди. Результати нашої команди у групі: Білорусь – 3:0, Німеччина – 3:0, Бельгія – 3:0, Болгарія – 3:0. У чвертьфіналі українці пройшли Польщу – 3:0, у півфіналі поступилися збірній Туреччини – 2:3, а в матчі за третє місце здолали італійців – 3:0.

У складі нашої команди грали Олександр Полторацький (капітан), Леонід Дейнека, Володимир Зеленський, Дмитро Ренкас, Сергій Бачурін, Ігор Загородній, Олександр Прохорчук, Єгор Цимовський, Олексій Кошкаров, Валерій Радченко, Ігор Завіруха, Іван Янцо. Головний тренер – Юрій Грицюта.

Вітаємо наші команди з надзвичайно успішним для них турніром!

За інформацією Федерації волейболу України

Міністерство молоді та спорту України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук