Збірна України виборола 11 медалей на Всесвітніх зимових іграх Спеціальної Олімпіади 2013

25 Лютого 2013
Друкувати цю новину

Збірна України виборола 11 медалей на Всесвітніх зимових іграх Спеціальної Олімпіади 2013З 29 січня по 5 лютого 2013 р. у мм. Пйонгчанг та Ґангнинг відбулися Всесвітні зимові ігри Спеціальної Олімпіади 2013, де успішно взяла участь збірна Спеціальної Олімпіади України у складі 10 делегатів (6 атлетів та 3 тренери) на чолі з Президентом Спеціальної Олімпіади України, академіком НАН України Сергієм Комісаренком. Цього року українська команда виступила у двох олімпійських видах спорту – гірські та бігові лижі. Підсумком участі нашої збірної стало здобуття 6 золотих, 3 срібних та 2 бронзових медалей. Особливо відзначився киянин Степан Синюков, який виборов дві золоті та одну срібну медалі. Загалом у Всесвітніх зимових іграх 2013 взяло участь понад 3200 представників із 111 країн світу.

У рамках перебування в Кореї, як відзначив Президент Спеціальної Олімпіади України, українська збірна також мала змогу ознайомитися з історією, культурою та природою країни.

Як відомо, Спеціальна Олімпіада є найбільшою спортивною організацією людей з вадами інтелектуального розвитку в світі, яка була заснована у 1968 році родиною Президента США Дж. Кеннеді. Організація опікується більш ніж 3 млн. атлетів з 175 країн світу. Спеціальна Олімпіада визнана неурядовим членом ООН, а Міжнародний олімпійський комітет офіційно надав право організації називати свої змагання олімпійськими.

Посольство України в Республіці Корея

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар