21 вересня – 2 жовтня 2018 року. Завершальний табір активної реабілітації «Повернення до життя» на Львівщині

by sancho | 10 Вересня 2018 13:41

З 21 вересня по 2 жовтня 2018 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить черговий сімнадцятий табір активної реабілітації, який є завершальним табором в рамках Програми активної реабілітації «Повернення до життя» на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Учасниками програми стануть 11 бійців АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку.

Програма орієнтована на покращення психоемоційного стану цільової групи; формування психології оптимізму попри ураження, в т.ч. суттєві, здоров’я людини, її реальної готовності до інтеграції в «звичайне» оточення/життя; оволодіння навичками максимально самостійного життя незважаючи на отримані травми та порушення, але враховуючи їх.

В програмі табору:

Учасники випробують себе у різних спортивних дисциплінах, зокрема: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка.

Участь у програмі безкоштовна.

Проведення табору стало можливим завдяки реалізації Міжнародного проекту за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

Source URL: https://naiu.org.ua/zavershalnyj-tabir-aktyvnoyi-reabilitatsiyi-povernennya-do-zhyttya-na-lvivshhyni/