Завдяки ПортCity та проєкту «Переможці 2» здійсниться мрія волинського героя

7 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Завдяки ПортCity та проєкту «Переможці 2» здійсниться мрія волинського героя

АТОвець Андрій Зань з Волині хоче реалізувати себе у великому спорті. Проте, аби його мрія здійснилася, Андрію потрібен спортивний протез. Здійснити мрію захисника взялися ТРЦ ПортCity разом з волонтерами Наталією Поповою та Наталією Ариванюк за підтримки благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині». Спільно вони організували презентацію другої частини соціального мультимедійного проєкту «Переможці» від ТСН та журналу VIVA.

Кілька тисяч волинян стали благодійниками проєкту під кураторством Соломії Вітвіцької «Переможці 2». Виставка неймовірних фотографій, концерт та спілкування з героями-переможцями на арені розваг GeneratorCity, усе це дало можливість зібрати понад двісті тисяч гривень.

Тепер волинський АТОвець зможе повноцінно займатися спортом
Тепер волинський АТОвець зможе повноцінно займатися спортом
Допомогу організовували спільно з місцевими волонтерами

Допомогу організовували спільно з місцевими волонтерами

Андрій Зань ще дуже молодий, але вже встиг зазнати лиха в житті. У липні 2014 року він потрапив під обстріл системи «Град» у селі Великоберезне, що на Донеччині. В польових умовах важкопоранений Андрій самостійно ампутував собі ногу. Попри все, воїн не втратив оптимізму й мужності, тому продовжує свою боротьбу уже в цивільному житті. Його мрія приєднатися до команди Переможців та захищати честь України на міжнародних спортивних змаганнях. Для цього йому потрібен спортивний протез.

Завдяки організаторам проєкту «Переможці 2», торгово-розважальному центру ПортCity, який запросив проєкт до Луцька, благодійному фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», меценатам, волонтерам та благодійникам, під час експозиції виставки вдалося зібрати 218 тисяч 190 гривень. Гроші перерахували на придбання спортивного протезу гомілки.

Зараз Андрій активно тренується, адже під час проєкту власник спортивного клубу «АльфаЮНІВЕРС» Євген Немец надав можливість безкоштовно відвідувати його заклад. Після того, як захисник отримає новий спортивний протез, досягати поставлених цілей стане легше. Тож незабаром Волинь пишатиметься перемогами ще одного великого спортсмена!

Унікальний проєкт Соломії Вітвіцької розповідає про сильних духом українців

Унікальний проєкт Соломії Вітвіцької розповідає про сильних духом українців

Довідково:

«Переможці» – це вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, відеоарт з неймовірними кадрами зі знімального майданчика та спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці. На величезних фотостінах люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та паралімпійці, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу! 15 історій про мужність та перемогу над собою, над болем, над обставинами. Це герої, які загартовують дух і тренують тіло, вони не здаються перед труднощами, надихають і допомагають. Проєкт реалізований під кураторством Соломії Вітвіцької.

Район. Луцьк

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.