Засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації та захисту виборчих прав людей з інвалідністю

Засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації та захисту виборчих прав людей з інвалідністю
5 Квітня 2021
Друкувати цю новину

1 та 2 квітня в режимі відео конференції відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації та захисту виборчих прав людей з інвалідністю Центральної Виборчої Комісії, до якої увійшли представники 12 профільних громадських організацій.

Зазначена група створена відповідно до Розпорядження голови ЦВК. Її головне завдання полягає у наданні консультацій, рекомендацій та сприянні Комісії в підготовці й розробці нормативних документів, спрямованих на забезпечення та реалізацію виборчих прав людей з інвалідністю та поліпшення їх доступності, а також інших маломобільних груп населення до виборчого процесу.

Від Національної Асамблеї людей з інвалідністю України участь брав Олег Полозюк.

Питання які обговорювались:

1. Про розробку пропозицій щодо нормативного врегулювання застосування та порядку використання розумного пристосування у виборчих та референдумних процесах.

2. Про напрацювання пропозицій щодо вдосконалення положень Виборчого кодексу України в частині доступності виборчого процесу.

Захід проведено напередодні засідання профільного комітету Верховної Ради України відповідно до затвердженого плану роботи по напрямку “Доступності виборчого процесу”, яке відбудеться 8 квітня.  Узагальнені висловлені пропозиції членів робочої групи будуть подані як пропозиції до Комітету ВРУ.

  Категорія: