Засідання Міжвідомчої робочої групи щодо напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу

22 Лютого 2019 Друкувати цю новину

На запрошення Гендепартаменту з питань управління персоналом на державній службі Національного агентсва з питань державної служби представники НАІУ взяли участь у роботі Міжвідомчої робочої групи щодо напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу.

Рівний доступ та рівні можливості для всіх – це принцип, який потребує постійної та наполегливої праці для його реалізації. Саме тому вже вкотре в НАДС зібралися члени Міжвідомчої робочої групи щодо напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу та її проходження, до складу якої входять представники Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС, Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України, Міністерства охорони здоров’я України, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Української гельсінської спілки з прав людини, проєкту Програми розвитку ООН в Україні та консультанта Апарату Прем'єр-міністра України.

Цього разу члени Міжвідомчої групи обговорювали проєкт змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Учасники засідання спільно напрацювали єдине бачення щодо положень, які має містити нормативно-правовий акт для реалізації особою з інвалідністю можливості використання розумного пристосування.

Ключовим питанням залишається адаптація існуючого комп’ютерного тестування до потреб осіб з інвалідністю. Важливо розробити дієві інструменти, що дадуть розуміння усім учасникам конкурсного відбору, як забезпечити осіб із інвалідністю тим чи іншим видом розумного пристосування. Також обговорили пропозиції та зауваження до проєкту Методики забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням. За результатами зустрічі учасники визначили перелік питань, які мають розглянути на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи, зокрема, домовилися попередньо обговорити перелік видів розумного пристосування, які визначені у проєкті зазначеної Методики.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.