Засідання Комісії з питань оплати навчання

3 Квітня 2015
Друкувати цю новину

PictureУ приміщенні Хмельницького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю відбулося перше в поточному році засідання Комісії з питань оплати навчання осіб з інвалідністю. На засіданні були присутні заступник директора та економіст І категорії обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, представники Департаменту соціального захисту населення, обласного центру зайнятості, голови обласних громадських організацій осіб з інвалідністю.

В порядок денний засідання Комісії включено ряд питань: розгляд нових заяв студентів-осіб з інвалідністю з проханням відшкодувати вартість їх навчання у 2014-2015 навчальному році, розподіл коштів на оплату навчання І семестру 2014-2015 н.р. студентам-людини з інвалідністюм, з якими укладені договори.

В поточному році 83 особи з особливими потребами потребують відшкодування вартості їх навчання в навчальних закладах України. Серед навчальних закладів, в яких наші діти здобувають вищу освіту ВМУРоЛ «Україна», медичні університети Тернополя та Вінниці, Національні університети Хмельницького та Кам’янець-Подільського, медичні коледжі області інші.

Відповідно до фінансування та Протоколу № 1/2015 засідання Комісії 77 студентам з обмеженими фізичними можливостями частково відшкодують витрати І семестру 2014-2015 навчального року. На даний час проводиться робота по збільшенню фінансування, що дасть можливість відшкодувати  витрати на навчання цій категорії громадян в повному обсязі. Оплата здійснюється відповідно до актів виконаних робіт між навчальним закладом, студентом та відділенням Фонду.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар