ЗАСІДАННЯ КМУ! НОВИНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

ЗАСІДАННЯ КМУ! НОВИНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!
12 Серпня 2021
Друкувати цю новину

Інформуємо, що вчора, 11 серпня 2021 року, відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, на якому поінформовано щодо ситуації з короновірусом та перебігу компанії з вакцинації. Також зазначено, що з огляду на поточну епідемічну ситуацію, яка повністю контрольована, але, враховуючи тенденції зростання кількості госпіталізації важких хворих, Урядом прийнято постанову, якою продовжено режим надзвичайної ситуації та адаптивний карантин до 01 жовтня 2021 року.

У зв’язку з цим, на засіданні Уряду водночас прийнято низьку соціальних рішень, зокрема внесені зміни до діючого законодавства щодо збільшення соціальних норм для розрахунку субсидій на окремі види комунальних послуг, які були запроваджені весною минулого року та продовження дії існуючого механізму для підтримки населення тих регіонів, які з початком опалювального сезону опиняться в червоній зоні.

Також розглядалося питання щодо тарифів на електроенергію для населення та було прийнято рішення знизити ціни на електроенергію для домогосподарств, які споживають до 250 кВт/год до 1,44 грн. за кВт, та інші економічні питання.

  Категорія: