Запуск акції Тиждень дій CAFE 2019 року – приєднуйтесь до святкування доступу й включення

12 Лютого 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України підтримує Тиждень дій CAFE (Centre for Access to Footballin Europe/«Центр доступу до футболу в Європі») 2019 року, головний меседж якого — футбол для всіх, доступ для всіх.

Тиждень дій CAFE - це унікальна можливість для футбольних клубів, стадіонів, федерацій та груп уболівальників відзначити більш широке залучення людей з інвалідністю, а також ту важливу роль, яку вони грають як в футболі, так і в суспільстві в цілому.

У цьому сезоні Тиждень дій CAFE буде проводитися з 2 по 10 березня 2019 р і ми знову будемо використовувати хештег #TotalAccess, щоб привернути увагу до заходів.

У минулому сезоні Тиждень дій CAFE виявилася наймасштабнішою в історії, оскільки заходи під девізом «Футбол для всіх, доступ для всіх» #TotalAccess проводилися в 25 країнах світу. Нехай Тиждень дій CAFE 2019 стане ще більше!

Сьомий тиждень дій CAFE обіцяє стати величезним святом багатьох ролей, які люди з інвалідністю можуть зіграти в найпопулярнішу гру в світі, в якості глядачів, гравців, волонтерів, тренерів, адміністраторів, лідерів та осіб, які приймають рішення.

Тиждень дій CAFE також спрямована на те, щоб відсвяткувати зрослу поінформованість і розуміння питань доступу та інтеграції в ширшому суспільстві завдяки унікальній силі футболу.

Більш детальну інформацію про Тиждень дій 2019 можете завантажити за посиланням.

Приєднуйтесь до акції!

Громадська організація CAFE має на меті покращити доступ до футболу та інтеграцію людей з інвалідністю у гру, яку ми всі любимо.

Більш докладні відомості про CAFE і Тиждень дій CAFE можна отримати на сайті www.cafefootball.eu, написавши на поштову скриньку info@cafefootball.eu.  Ви також можете стежити за CAFE на сторінці у Facebook (www.facebook.com/cafefootball), Twitter (@cafefootball) та Instagram (@cafefootball.eu), щоб отримувати оновлену інформацію щодо Тижня дій CAFE 2019. CAFE буде розповідати про проведені заходи й ділитися історіями учасників із використанням хештегу #totalaccess.

Якщо у вас вже є якісь ідеї, які ви хотіли б обговорити, будь ласка, напишіть менеджеру CAFE Media and Communications за адресою  info@cafefootball.eu

Прийміть участь у Тижні дій CAFE "Футбол для всіх, доступ для всіх" #totalaccess

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.