31 травня. Запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з жестової мови

by sancho | 10 Травня 2017 11:48

31 травня  (14:00-15:30) у Львові пройде майстер-клас з жестової мови.

Майстер-клас з української жестової мови проведе Ігор Бондаренко – голова Ради перекладачів жестової мови м.Києва, офіційний представник Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови (WASLI) в країнах Східної Європи та Середньої Азії. Протягом двогодинного заняття учасники дізнаються про ази вивчення жестової мови, етичні моменти спілкування з глухими людьми, переглянуть мотиваційні відеоролики та тематичну презентацію.

Кількість учасників обмежена. Обов’язкова попередня реєстрація.

З питань реєстрації для участі в роботі майстер-класу та ворк-шопу звертайтесь за тел.: (044) 279-61-82, +38(066)2921439 або на електронну адресу: office@naiu.org.ua 

Захід пройде 31 травня 2017 року у приміщенні Українського Католицького Університету за адресою: Львів, вул. Свенціцького, 17.(аудиторія № 129)  

В рамках Шведсько-української фотовиставки “РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі”, за сприяння:  Посольства Швеції в Україні, Шведського Інституту,  у партнерстві з ВГО «Національна Асамблея  людей з інвалідністю України» та Українського Католицького університету.

Запрошуємо усіх кого цікавить жестова мова на майстер-клас!

Source URL: https://naiu.org.ua/zaproshuyemo-vsih-bazhayuchyh-na-majster-klas-z-zhestovoyi-movy/