Запрошуємо вболівальників на 4-ті Міжнародні маневри мальтійських волонтерів-рятувальників 2018, що відбудуться в Івано-Франківську

28 Серпня 2018
Друкувати цю новину

Івано-Франківська обласна благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги організовує Четверті Міжнародні маневри (навчальні змагання) мальтійських волонтерів-рятувальників, що пройдуть в Івано-Франківську з 31 серпня по 02 вересня 2018 року.

Учасниками Маневрів є рятувальники, вишколені протягом 2015-2018 р. у в Києві, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Южноукраїнську, Маріуполі, Фастові, Камянці-Подільському, Камянському.

Участь візьмуть також мальтійські рятувальники з Польщі. Загальна кількість учасників – 20-22 команди (80-88 чол.).

Захід відбувається у рамках програми розвитку Міністерства закордонних справ Польщі спільно з Мальтійською Службою Медичною та Мальтійським Орденом Польщі. Великим досягненням проєкту є залучення щороку нових міст з різних куточків України.

Щорічні змагання-маневри стають логічним завершенням навчання мальтійців з Кваліфікованої Першої Допомоги. Метою змагань є, перш за все, перевірка засвоєних умінь, знань і навичок з надання Кваліфікованої Першої Допомоги потерпілим у різних життєвих ситуаціях в умовах максимально наближених до реальних.

Кожна команда виконає 5 завдань, на яких буде змодельовано різні ситуації. Локації завдань розташовані в різних точках міста, а саме:

  • двір палацу Потоцьких,
  • Стометрівка(перехрестя біля Десятки),
  • площа Ринок ( Ратуша),
  • стадіон Рух( Гірка),
  • міське озеро.

На кожній точці буде розміщено рятувальний намет, в якому учасники виконуватимуть завдання, а для всіх бажаючих – проходити показове навчання з основ надання першої домедичної допомоги.

Дата проведення: 01.09.2018р.

Час проведення - 11.00-17.00.

Приходьте вболівати, буде цікаво та видовищно!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар