Запрошуємо прийняти участь у першій лекції Школи Інклюзивності

Запрошуємо прийняти участь у першій лекції Школи Інклюзивності
24 Січня 2023
Друкувати цю новину

Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ) у партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в рамках Школи Інклюзивності проводить цикл з 4-х лекцій з різних питань доступності/безбар’єрності. Лекції відбудуться впродовж січня-лютого 2023 року.

До участі запрошуються: представники державних органів влади та місцевого самоврядування, туристичної та музейної галузей, екскурсоводи та фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів, громадські об’єднання людей з інвалідністю.

Перша лекція відбудеться: 25 січня 2023 року, з 14:00 до 16:00.

Тематика: “Забезпечення рівності та інклюзивності культурно-туристичних послуг для людей з інвалідністю”.

Запрошені експерти: Ярослав Грибальський – Голова Правління ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю»; Андрій Мацелюх – виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму; Юрій Дубик – архітектор та реставратор, доцент кафедри реставрації архітектурно-мистецької спадщини Національного університету “Львівська політехніка”.

Під час лекцій передбачено надання інформаційно – консультативних послуг на тематику доступності/безбар’єрності.

Формат: онлайн. Місце проведення: ZOOM.

Підключитися до лекції Zoom: https://us06web.zoom.us/j/82974782680…

Лекція безкоштовна та проводиться українською мовою.

Додаткове посилання на гугл анкету для реєстрації: https://forms.gle/RzCCn8tkEYEN93457

Школа Інклюзивності організовується Львівською асоціацією розвитку туризму в рамках проєкту «Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст Школи інклюзивності не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

 

З повагою,
Андрій Мацелюх – директор Львівської Асоціації Розвитку Туризму (ЛАРТ).
www.lart.lviv.ua

  Категорія: