Запрошуємо на заключний онлайн вебінар із циклу: «Досвід інклюзивного відновлення Японії після стихійних лих»

Запрошуємо на заключний онлайн вебінар із циклу: «Досвід інклюзивного відновлення Японії після стихійних лих»
17 Листопада 2023
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Японським Форумом Інвалідності у вівторок, 21 листопада 2023-го року, проведе п’ятий заключний онлайн вебінар із циклу: «Досвід інклюзивного відновлення Японії після стихійних лих».

Однією з тем буде: «На порозі заключних етапів відбудови», про яку розповість доповідачка Атцумі Сасакі з управління освіти міста Рікудзентаката. Пані Сасакі почала працювати в мерії міста Рікудзентаката в квітні 1992 року. Після періоду роботи у відділі оподаткування, відділі політики забудови, відділі соціального забезпечення і стратегічному офісі з питань розвитку громади, у квітні 2009 року її було призначено до управління освіти.

«Люди, які залишаються без уваги під час евакуації» – друга тема. Спікером виступить Йошиюкі Аота з центру підтримки «ПІА».  Пан Йошиюкі поділиться своїм досвідом евакуації населення під час великого Східно-Японського землетрусу, який стався 11-го березня 2011-го і призвів до ядерної аварії на префектурі Фукушима та до катастрофи для цивільного населення, яку викликало це стихійне та техногенне лихо. Ще більше людей загинуло внаслідок цунамі, зокрема людей з інвалідністю і людей похилого віку. Чому так сталося? Якщо ми не засвоїмо цих уроків, це може повторитися в разі наступного лиха.

Запрошуємо 21 листопада о 9:30 год. на наш вебінар, приєднатися можна на платформі zoom за цим посиланням:

https://spf-or-jp.zoom.us/j/97308401270?pwd=ZTFYQ1pZMm12RHR6TUN0WE43OGxPdz09

 

Будемо раді бачити кожного, хто доєднається!

  Категорія: