16 березня 2017 року. Запрошуємо директорів підприємств, установ та організацій до участі у тренінгу «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»

16 березня 2017 року. Запрошуємо директорів підприємств, установ та організацій до участі у тренінгу «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»
6 Березня 2017
Друкувати цю новину

16 березня 2017 року, у м. Краматорськ (Донецька область) пройде тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю» в рамках Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Організаторами заходу виступають Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика   до участі у роботі тренінгу.

Захід відбудеться 16.03.2017 в конференц-залі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю за адресою: м. Краматорськ, вул. Машинобудівельників, 32.                          

Тривалість тренінгу з 11.00 до 15.30. Початок реєстрації 10.30.

Про своє бажання взяти участь у тренінгу просимо повідомити до 6 березня 2017 року за тел.  050-911-38-34 або на електрону адресу linelife7@mail.ru (Надія Степанівна Поламарчук – координатор проєкту по Донецькій області).

  Категорія: