22-24 вересня відбудеться бізнес-тренінгу «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

12 Вересня 2016 Друкувати цю новину

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РІШЕННЯ ГРАНТОВОГО КОМІТЕТУ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ ПРОЕКТУ «TEAM»З 22 по 24 вересня  2016 року в м. Вінниця відбудеться 3-денних бізнес-тренінг з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

Захід проводиться Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». В рамках проєкту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Виконавці проєкту: UCPWheels for Humanity (США), Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно та Українська асоціація фізичних терапевтів. Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проєкт має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу»

Вимоги до кандидатів для участі в тренінгу:

  • Особи віком від 18 років, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області);
  • Обов'язкова участь у тренінгу протягом всіх 3-х днів;

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Анкету можна заповнити на сайті НАІУ naiu.org.ua. Кінцевий термін подачі анкети за 10 днів до початку тренінгу. Відібрані учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 7 днів до початку тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог НАІУ (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.


Контакти

Вікторія Назаренко

Координатор проєкту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.