Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

10 Березня 2016 Друкувати цю новину

Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністюВсеукраїнське громадське об’єднання  «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з  UCP Wheels for Humanity (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів реалізує в Україні Міжнародний проєкт  «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проєкт має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

В рамках проєкту передбачено проведення п’яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» в містах Харків, Дніпропетровськ, Краматорськ, Львів та Вінниця. В рамках проєкту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

 • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
 • Ліцензування та дозвільна діяльність.
 • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
 • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній системі оподаткування.
 • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
 • Воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу»

 Вимоги до кандидатів для участі в тренінгу:

 •  Особи віком від 18 років, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області);
 • Обов’язкова участь у тренінгу протягом всіх 3-х днів;
 • Проходження попереднього тестування за направленням НАІУ (за потреби).

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Анкету можна заповнити за наступним посиланням АНКЕТА .  Кінцевий термін подачі анкети за 10 днів до початку тренінгу. Відібрані учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 7 днів до початку тренінгу.

Дати та місце проведення тренінгів у І півріччі 2016 році:

23-25 березня – м. Харків

11-13 квітня  – м. Дніпропетровськ

16-18 травня –- м. Вінниця

1-3 червня – м. Львів

15-17 червня – м. Краматорськ

Один учасник може взяти участь лише у одному тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог НАІУ (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – пристосований для осіб з інвалідністю номер в готелі.

Контакти

Вікторія Назаренко

Координатор проєкту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net

Офіси координаторів  проєкту в регіонах:

Харківська область – 0730647398,  0730647397, work.vpl.kharkov@gmail.com

Дніпропетровська область – 097 360 10 90, kyzminvoloda@ukr.net

м. Краматорськ, Донецької області – 0509113834,  linelife7@mail.ru

м. Маріуполь, Донецької області – 0688829678, Pover.kravchenko@mail.ru

Вінницька область – 0984680830, team_vinnitsa@i.ua

Львівська область – 0730382415, team.lviv@ukr.net

  Категорія:
написати коментар

4 коментарі

 1. Олег
  18 Квітня, 22:17 #1 Олег

  Огромное спасибо всем организаторам тренинга в Днепропетровске.

  Reply to this comment
 2. Валерий
  16 Травня, 17:51 #2 Валерий

  Первый день тренинга в Виннице прошёл на “ура”! Интересно, познавательно, полезно, вкусно…Спасибо Виктории, Екатерине и всем оранизаторам!!

  Reply to this comment
 3. Марина Бухрякова
  18 Травня, 17:45 #3 Марина Бухрякова

  Я проходила тренинг в Виннице! Сказать спасибо, это ничего не сказать! СПАСИБИЩЕ! Очень много полезной информации, которая очень подробно изложена “для чайников”. Даже человеку с гуманитарным складом ума, теперь легко разобраться в фин. вопросах и документации. Спасибо замечательному тренеру Екатерине, огранизаторам Виктории, Светлане и всем-всем участникам!

  Reply to this comment
 4. Igor D.
  21 Травня, 11:26 #4 Igor D.

  Прошел тренгинг в Виннице. Тренеры молодцы просто! Узнал много полезных прикладных вещей, которые несомненно пригодятся. Всё конкретно и по существу. Спасибо!

  Reply to this comment

Додати коментар