Запрошуємо батьків дітей з особливостями розвитку та інвалідністю до участі у круглому столі «Реалізація Конвенції ООН про права людей з інвалідністю в Україні»

15 Січня 2018 Друкувати цю новину

22 січня у м. Одеса за ініціативи ГО «Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги «Здорове суспільство»» відбудеться круглий стіл з питань реалізації прав людей із інвалідністю в Україні.

Як відомо, Україна ратифікувала ключові документи з захисту та забезпечення прав людей з інвалідністю – так, власне Конвенція була ратифікована 16 грудня 2009 року, з 2010 року впроваджується інклюзивна освіта, наприкінці 2017 року прийнято регламентуючу документацію щодо зміни термінології в законодавстві та обігу з «інваліди» на «люди з інвалідністю» Проте на сучасному етапі велика кількість проблем виникає в процесі реалізації цих та інших законодавчих норм. А отже питання впровадження Конвенції ООН про права людей з інвалідністю у нашій країні дуже актуально.

Громадські організації «Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги «Здорове суспільство»», ОБО «Сонячні діти»,  ГО «Особые дети» приймають активну участь в захисті прав дітей з інвалідністю та їх сімей в м. Одеса та Одеській області і спільно вирішили провести для батьків дітей з особливостями розвитку та інвалідністю круглий стіл про Конвенцію.

Під час проведення круглого столу будуть обговорені питання реалізації на практиці прав людей з інвалідністю в нашій країні. Олена Скрипко, національний координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», розповість про важливість впровадження раннього втручання на національному рівні, як запоруки успішного майбутнього для дітей з особливостями розвитку та інвалідністю. Крім того, учасники заходу обговорять освіту, подальше доросле життя і реалізацію людей з інвалідністю.

Запрошуємо до участі батьків! Місце проведення: вул. Канатна 27/1, Культурний простір«4City». Час початку заходу: 11.00.

Обов’язкова попередня реєстрація за телефоном: 067-979-97-14, Ірина Шульга.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук