Запрошуємо стати учасником футбольного турніру Кубок ЮНІСЕФ-2014

6 Травня 2014 Друкувати цю новину

Запрошуємо стати учасником футбольного турніру Кубок ЮНІСЕФ-201430 травня, напередодні Міжнародного дня захисту прав дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з Федерацією футболу України та Міністерством молоді та спорту проводить третій Всеукраїнський футбольний турнір Кубок ЮНІСЕФ серед команд дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах - діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими можливостями, діти з притулків, діти-біженці, а також діти, яких торкнулась проблема ВІЛ. Таким чином, ЮНІСЕФ допомагає їм у реабілітації, допомагає адаптуватися до суспільства, відчути свою значимість і рівноправність.

Мета ініціативи - допомогти у реабілітації дітей в складних життєвих обставинах через спорт та звернути увагу громадськості на ключові проблеми втілення прав дітей в Україні. У турнірі беруть участь команди з усієї України (Одеса, Київ, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Харків та Закарпатська та Львівська області).

Цього року ми запрошуємо друзів із соціальних мереж допомогти ЮНІСЕФ реалізувати повноцінний футбольний турнір та долучитися до світу спорту. Ми збираємо команду із Facebook-друзів та їхніх дітей. Ця команда стане 16-ою у турнірі, що позмагається за футбольну першість. Для цього потенційному учаснику чи його батькам необхідно заповнити цю анкету - http://bit.ly/anketa-unicefcup.

Основні критерії відбору наступні:

  • хлопці та дівчата віком від 13 до 15 років
  • проживання або перебування у м. Києві 30 травня (ЮНІСЕФ не покриває витрати на проїзд та проживання для учасників з регіонів)

Результати відбору будуть оголошені 12 травня по телефону та e-mail.

Футбол єднає дітей. Станьте єдиною командою і проводьте більше часу зі своєю дитиною 🙂

Для більш детальної інформації щодо Кубку звертайтесь до Ірини Мазур, ira.mazur@gmail.com.

З приводу формування команди Facebook-друзів пишіть нам повідомлення на сторінку https://www.facebook.com/UNICEF.Ukraine 

Короткий відео-ролик про Кубок ЮНІСЕФ – 2013 http://bit.ly/unicef-cup-video 

* * *

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter, Facebook та ВКонтакте.

ЮНІСЕФ Україна

 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук