Закінчення одного проєкту – це лише перший крок до реалізації наступного

Закінчення одного проєкту – це лише перший крок до реалізації наступного
16 Грудня 2020
Друкувати цю новину

15 грудня 2020 року було проведено підсумкову онлайн-конференцію в рамках реалізації проєкту «Серія online-семінарів «Успішні фахівці-масажисти – реалізація права на працю шляхом започаткування власної справи», який реалізовувала громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд». Фінансування проєкту здійснювалося за кошти Державного бюджету України в рамках конкурсу ініціатив громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що проводився Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю.

Партнерами ГС «Сучасний погляд» виступили Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Харківський міський центр зайнятості, центр масажу «Любава», відокремлений підрозділ всеукраїнського громадського об’єднання «Генерація успішної дії»  у Рівненській області.

На підсумковій конференції були обговорені етапи реалізації проєкту, їх переваги та недоліки, відзначено значущість подібних заходів для осіб з глибокими порушеннями зору, намічено перспективи подальшого розвитку діяльності у цьому напрямку.

Так, зокрема, представники Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка висловили готовність до участі у підвищенні кваліфікації масажистів шляхом проведення відповідних курсів, наданні висококваліфікованих освітніх послуг для осіб з інвалідністю за напрямком «фізична реабілітація та ерготерапія» для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та магістр.

Учасники з числа незрячих масажистів зазначили важливість періодичних заходів щодо обміну досвідом у практичній сфері. Також було підкреслено важливість семінарів щодо започаткування власної справи, адже, за результатами проведеного анкетування в рамках проєкту, було виявлено бажання трохи менше ніж 400 осіб започаткувати власний бізнес та зареєструватися як фізична особа-підприємець.

Втім, були й певні негативні статистичні покажчики: так, наприклад, близько 25 відсотків учасників анкетування не висловили готовності навчатися онлайн. Звісно, це не означає, що всі вони не бажають навчатися взагалі, адже масаж – це досить специфічний вид діяльності, в якому практичний бік засвоєння знань відіграє дуже важливу роль. Втім, з урахуванням реалій сьогодення просто вкрай важливо використовувати усі наявні можливості для підвищення рівня професійної майстерності та самовдосконалення.

Громадська спілка «Сучасний погляд» висловлює щиру подяку усім партнерам, учасникам, випадковим відвідувачам, гостям заходів за проєктом та сподівається на подальшу плідну співпрацю. Адже закінчення одного проєкту – це лише перший крок на шляху до реалізації наступного!

  Категорія: