«ЗАГУБЛЕНІ» ПРАВА…

«ЗАГУБЛЕНІ» ПРАВА…
5 Квітня 2013
Друкувати цю новину

Альтернативний звіт громадських організацій щодо виконання Конвенції ООН про права людей з інвалідністю. 16 грудня 2009 року Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію ООН про права осіб з інвалідністю та Факультативний протокол до неї , а 6 березня 2010 року вона втупила в силу на території України.

Для громадських організацій людей з інвалідністю це була знамена подія. Адвокасі кампанія, яку проводили громадські організації по ратифікації Україною Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю (далі КПІ) та Факультативного протоколу, досягла своєї мети.
Ратифікувавши цей міжнародний документ, наша держава взяла на себе юридичні зобов’язання щодо виконання даної Конвенції, а громадські організації продовжили свою роботу, спрямовану на моніторинг дотримання Україною своїх зобов’язань щодо забезпечення реалізації прав людей з інвалідністю згідно стандартів КПІ.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України у 2010 році ініціювала створення Експертної Ради громадських організацій з підготовки Альтернативного звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю. До неї увійшли організації, які працюють у сфері захисту прав людей з інвалідністю, орієнтуються у відповідних проблемах і захотіли об’єднати свої зусилля у спільній справі – захисті прав людей з інвалідністю.

Експертна Рада громадських організацій сподівається, що об’єктивна інформація, подана в даному Альтернативному звіті, допоможе внести ясність у питання дотримання прав людей з інвалідністю в Україні і слугуватиме основою для чіткого визначення подальших кроків, стратегій, програм, для включення людей з інвалідністю до всіх сфер життєдіяльності.

 

«ЗАГУБЛЕНІ» ПРАВА…

УВАГА!

Щоб придбати цю літературу потрібно
написати листа за адресою:
м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110,
або подзвонити за тел. 279-61-82.
або написати на E-maіl:  office@naiu.org.ua

Література розповсюджується безкоштовно.

  Категорія: