За сприяння служби зайнятості жінка з інвалідністю допомагає землякам знайти свій професійний шлях

13 Грудня 2018 Друкувати цю новину

За сприяння служби зайнятості жінка з інвалідністю допомагає землякам знайти свій професійний шляхВід чого залежить успіх кожної людини в житті? Існує багато різних думок та теорій стосовно цього, але є незаперечні чинники, які допомагають здобути бажане – віра в себе, у свої сили, наполегливість, енергійність, ініціативність. Мова йдеться про людей з інвалідністю, яким служба зайнятості, надаючи широкий спектр соціальних послуг, сприяє трудовій реабілітації, інтеграції в систему реальних трудових відносин та реалізації професійного та особистісного потенціалу.

Так, наприклад, Галина Миколаївна народилась у мальовничому селі Мар’ївка Добровеличківського району. З народження мала порушення зору, лікарі розводили руками і говорили що це уроджена проблема. Галина перенесла чотири операції на оці і лише у 20 років отримала ІІІ групу інвалідності.

У свій час вступила до Уманського національного університету садівництва, отримала ступінь бакалавра за спеціальністю «Облік і аудит». Вийшла заміж та переїхала до чоловіка в с. Юр’ївка Добровеличківського району, де й працювала в сільській раді землевпорядником. За волею долі знову повернулась до рідної домівки в с. Мар’ївка. За допомогою в працевлаштуванні звернулась до Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості, де їй одразу було запропоновано роботу у відділі надання соціальних послуг районного центру зайнятості.

Працюючи у районній філії обласного центру зайнятості Галина Миколаївна закінчила навчання в Уманському національному університеті садівництва і здобула ступінь магістра.

Сьогодні жінка з задоволенням працює у Добровеличківській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг і задоволена тим, що має можливість реалізувати себе, бути потрібною тим, які сьогодні потребують її допомоги, а саме допомоги у пошуку роботи.

Зі слів Галини Миколаївни, аби досягати успіху треба вірити в те, що ми на нього здатні! Інвалідність – це не вирок, це виклик для людини, яку вона повинна прийняти, а, прийнявши – перемогти!

Кіровоградський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.