За «круглим столом» у Могилеві-Подільському обговорили працевлаштування осіб з інвалідністю

За «круглим столом» у Могилеві-Подільському обговорили працевлаштування осіб з інвалідністю
24 Липня 2019
Друкувати цю новину

За «круглим столом» у Могилеві-Подільському обговорили працевлаштування осіб з інвалідністю

16 липня 2019 року у Могилів-Подільській міськрайонній філії відбулося засідання круглого столу на тему: «Норматив робочих місць для працевлаштування  осіб з інвалідністю. Проблема зайнятості та професійної адаптації осіб з інвалідністю та учасників АТО».

Заступник директора Могилів-Подільської міськрайонної філії Інна Ткач ознайомила присутніх із формами та методами надання соціальних послуг в частині працевлаштування осіб з інвалідністю, у тому числі з практикою електронних засобів реєстрації і пошуку підходящої роботи, з проблемами зайнятості та професійної адаптації таких осіб та учасників АТО. Поінформувала присутніх про результати роботи  за  6 місяців 2019  року, визначила основні пріоритети соціально економічного розвитку міста та району.

«Саме роботодавці мають створити нові виробничі об’єкти та нові робочі місця в тому числі для осіб з інвалідністю та учасників АТО, а служба зайнятості в свою чергу буде підбирати відповідні кадри», – підкреслила Інна Євгеніївна.

Наталія Єріна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, звернула увагу на здійснення першочергового укомплектування вакансій з числа  осіб з інвалідністю та можливі наслідки у разі невиконання нормативу робочих місць відповідно до чинного законодавства щодо їх соціального захисту.

Учасником засідання круглого столу був Петро Гречух, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області, який розповів про норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, розкрив питання легалізації зайнятості, механізму накладання санкцій за порушення законодавства про зайнятість. Детально розповів про особливості укладання цивільно-правових угод.

Представники 10 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців активно приймали участь у обговоренні та вирішенні різних виробничих питань, задавали питання в результаті чого намітились оптимальні варіанти спільного співробітництва. Представники роботодавців мали  можливість обсудити нагальні питання.

Засідання круглого столу було наповнено змістом конструктивності, доброзичливості, вболівання всіх учасників за перспективи забезпечення зайнятості населення міста та району, у тому числі осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Вінницький обласний центр зайнятості

  Категорія: