За круглим столом обговорили питання трудової адаптації осіб з інвалідністю

13 Березня 2017
Друкувати цю новину

З метою підвищення ефективності надання соціальної підтримки та забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, поінформованості соціальних партнерів – організацій, що працюють з людини з інвалідністюми щодо надання Державною службою зайнятості соціальних послуг. З березня у приміщенні Маріупольського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Ефективна взаємодія служби зайнятості з організаціями, що працюють з людини з інвалідністюми з питань трудової адаптації осіб з інвалідністю». Діалог за круглим столом вели представники центру зайнятості, Союзу молодих осіб з інвалідністю «Промінь світла», Ради громадських організацій м. Маріуполя, директор Благодійного фонду «Наш дім - Маріуполь», багаторазовий призер Паралімпійських ігор Данило Чуфаров, особи з інвалідністю.

За круглим столом обговорили питання трудової адаптації осіб з інвалідністю

Представники Маріупольського міського центру зайнятості ознайомили учасників заходу з комплексом послуг служби для осіб з інвалідністю, з напрямками співпраці з роботодавцями щодо укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю,  в тому числі з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Була проведена презентація повного комплексу профорієнтаційних послуг, а саме: індивідуальні та групові послуги з професійного інформування, професійного консультування (у т. ч. з використанням профдіагностичного обстеження особи) та професійного відбору. Йшлося про психологічну підтримку та забезпечення активізації власної позиції особи з інвалідністю у процесі професійної реабілітації. Особлива увага - допомога у виборі професії, побудові професійної кар'єри, підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці.

Гості центру зайнятості відзначили, що отримали багато нової корисної інформації, деякі учасники заходу зацікавились можливістю навчання на онлайн курсах, ознайомилися з окремими відеовакансіями, відеопрезентаціями навчальних закладів та роботодавців.

За підсумками проведення засідання учасники круглого столу прийняли спільне рішення щодо співпраці з обміну інформацією, про поширення комплексу послуг центру зайнятості. Визначені напрямки подальшої роботи з направлення молоді до Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості.

Мариупольский городской совет

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар