За день до завершення кубку світу: лідерство України – беззаперечне

19 Січня 2017
Друкувати цю новину

Представники 5-ти країн світу сьогодні, 19 січня, вибороли високі нагороди у передостанній день змагань кубку світу лижних перегонів та біатлону, що з 13 січня проходить в Західному реабілітаційно-спортивному центрі. В національної паралімпійської збірної команди України – 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород, в команди Білорусі – 1 золота та 1 срібна медалі, Франції  – 1 золота нагорода, в команди Німеччини – 2 срібні та 1 бронзова медалі, у Норвегії  – 1 срібло.

За день до завершення кубку світу: лідерство України - беззаперечне

У чоловіків сидячи, які сьогодні розпочали змагальний день, першим у біатлоні (спринт) став українець Радь Тарас, показавши найкращий результат – 23:40.8,  представник Білорусі, Лобан Дмітрій, став другим – 24:40.2. Третя сходинка подіуму – у спортсмена з України Ярового Максима (25:08.8).

Серед жінок в категорії сидячи першою сьогодні стала в біатлоні (спринт) Графєєва Ліджія з Білорусі, котра показала найкращий результат – 24:06.3. Друге та третє місце вибороли спортсменки з Німеччини Вікер Аня (25:30.1) та Ескау Андреа (26:39.8) відповідно.

Увесь подіум був українським серед чоловіків з порушеннями зору: перше місце виборов Лук’яненко Віталій (гайд – Бабар Борис) – 22.29.8, другим став Уткін Юрій (гайд – Перехода Руслан) – 22.46.1, третю сходинку посів Решетинський Ярослав (гайд – Гергарт Артур).

Серед жінок з порушеннями зору першу та третю сходинку п’єдесталу вибороли українки: Прилуцька Ольга (гайд – Бабар Борис)  – 19:51.9 та Шишкова Оксана (гайд – Казаков Віталій) – 21:33.6, срібна нагорода у представниці Німеччини Клюг Клари (гайд Хартл Мартін) – 21:33.6.

У категорії чоловіки стоячи золоту нагороду виборов спортсмен з Франції Дав’є Бенджамін, котрий показав найкращий результат – 21:01.1, срібна нагорода у норвежця Ульсета Нільса-Еріка (21:49.4), бронзова нагорода  – в українця Рептюха Ігоря (21:53.6).

Завершальну яскраву крапку у сьогоднішніх змаганнях з біатлону (спринт) поставили жінки у категорії стоячи: знову ж таки – увесь подіум український. Золота нагорода – у Кононової Олександри (18:29.5), срібна – в Іляшенко Людмили (19:10.7), бронзову медаль виборола Буй Ірина (20:27.4).

Сьогоднішні змагання завершено. Всі спортсмени готуються до завтрашніх прикінцевих на цьому кубкові світу стартів з біатлону, середня дистанція, що розпочнуться зранку.