За день до завершення Дефлімпіади-2013: 13 медалей та 82 – у загальному заліку

4 Серпня 2013 Друкувати цю новину

За день до завершення Дефлімпіади-2013: 13 медалей та 82 - у загальному залікуЯскраво завершився передостанній день змагань для національної дефлімпійської збірної команди України: у доробку українських атлетів тільки за сьогодні - 13 високих нагород, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 4 бронзові медалі. Власне саме сьогодні, наприкінці дня, ми всі неймовірно зраділи золотому дублю у волейболі, яким завершувався день (і наші прекрасні дівчата, і хлопці отримали золоті медалі), і, власне, саме золота медаль у чоловічому волейболі стала 20-тою у скарбничці національної дефлімпійської збірної команди. Ця медаль для нас - знакова, адже хлопці боролись до останнього з командою Росії, аби стати першими: гра була важкою, напруженою, яскравою та переможною! Наразі у нас 20 золотих, 28 срібних та 34 бронзових нагороди, а разом – 82 медалі та друге загальнокомандне місце після російської дефлімпійської збірної команди.

Втім, на цьому переможний рахунок українців ще не закритий: завтра вирішальні змагання за золото у футболі (фінальна гра зі споконвічним суперником – командою Росії, в якої на попередніх Іграх, саме в останній день змагань, українські футболісти перемогли та отримали звання чемпіонів Дефлімпіади), пляжному волейболі (чоловіча команда Україна 1 – чемпіони Дефлімпіади в Тайпеї), а також змагання з дзюдо, на які ми, відверто кажучи, покладаємо свої надії та сподівання. Бронзових нагород очікуємо у пляжному волейболі (команди Україна 2, чоловіки та жінки). Ми дуже віримо в наших героїв, а також усвідомлюємо, що у нашої команди є великий шанс подолати 20-ти медальний золотий рубіж двох поспіль Дефлімпіад – в Мельбурні-2005 та Тайпеї-2009. Адже наші атлети борються до кінця, віддаючи всі свої сили – до останньої краплі поту, підкріплюючи нас, вболівальників, безмежною силою свого духу та неймовірним прагненням до перемог!

Втім, повертаючись до десятого дня змагань на Дефлімпіаді в Софії, 3 серпня 2013 року, хочеться ще раз відмітити яскраві здобутки наших спортсменів: в останній змагальний день у своєму виді спорту - легкій атлетиці, Кузьменко Олександр виборов золоту медаль у бігові на дистанції 800м; а в естафетах 4х100м, 4х400м (чоловіки) та 4х400м (жінки) наші легкоатлети вибороли срібні нагороди. А у штовханні ядра в Урсуленко Наталі - бронзова нагорода.

Сріблом та бронзою завершили змагання стрілки – У Санькіної Наталі в кульовій стрільбі у вправі 50 м лежачи - срібло, у Сандугей Світлани – бронзова нагорода. Двома бронзовими нагородами завершили сьогодні змагання на Дефлімпіаді борці: у Кабура Андрія (вагова категорія 60 кг) та Марченка Ігоря (вагова категорія 96 кг) – по третьому почесному місцю в Софії.

В командному дзюдо,чоловіки (Костенко Іван, Мозирев Владислав, Шеретов Дмитро, Максимов Дмитро, Маклаков Володимир, Слушний Антон) – срібло. Лише в останній день Ігор дзюдо завершить свої змагання, тому ми віримо, що цим сріблом ще все не закінчиться.

Надзвичайно важка боротьба велась на баскетбольних площадках: обидві команди - чоловіків та жінок – бились за нагороди з командами США. Гра обох наших команд була професійною, насиченою, хвилюючою та неймовірно цікавою, не вистачило, мабуть, сил, аби перемогти суперників. Втім, для обох команд – це яскравий результат, адже вперше за всю історію вітчизняного баскетболу, наші спортсмени боролись за найвищі нагороди Дефлімпіади. У дівчат – срібло Дефлімпіади, в хлопців – 4-те місце.

Завтра - вже завершення Ігор; сподіваємось, він буде не менш яскравим, сповненим емоцій та віри в наших спортсменів. А 5 серпня вся Україна зустрічатиме своїх героїв з перемогами з Софії. Спортсмени прилетять в аеропорт Бориспіль о 18:00 (термінал F).

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.