За 5 років кількість інклюзивних класів у школах Дніпропетровщини збільшилась вдесятеро – Резніченко

13 Січня 2021 Друкувати цю новину

Нині в школах Дніпропетровщини – 1377 інклюзивних класів. Це в 10 разів більше, ніж п’ять років тому. Про це повідомив голова ОДА Валентин Резніченко.

За 5 років кількість інклюзивних класів у школах Дніпропетровщини збільшилась вдесятеро – РезніченкоОДА Дніпропетровської області

В Україні створюють рівні можливості для освіти дітей.

Вдесятеро збільшилася й кількість учнів із особливими освітніми потребами у школах Дніпропетровської області. У регіоні такі діти відвідують 401 навчальний заклад.

"Інклюзія відкрила нові можливості для соціалізації дітей. У звичайних школах для таких учнів створюємо комфортні умови, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині в області діють 1377 інклюзивних класів. У них навчаються майже 2 тис учнів з особливими освітніми потребами".

"Прагнемо створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку дітей, – підкреслив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. – Загалом в Україні в інклюзивних класах навчаються понад 25 тис. учнів. Це вдесятеро більше, ніж було 5 років тому. Нині майже кожна друга школа в країні навчає дітей із особливими освітніми потребами. Там створено понад 18,6 тис. інклюзивних класів".

 Дітям із особливими освітніми потребами допомагають розвиватися і інклюзивно-ресурсні центри. Нині таких осередків в Україні 635. Із них 35 – на Дніпропетровщині.

Джерело https://suspilne.media/95656-na-kb-pivdenne-priznaceno-vikonuucogo-obovazki-gendirektora/

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.