З початку року 63 дитини з інвалідністю отримали необхідні засоби реабілітації

3 Квітня 2013 Друкувати цю новину

З початку року 63 дитини з інвалідністю отримали необхідні засоби реабілітаціїНові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича дають можливість підвищити соціальний захист дітей і головним завданням для влади, згідно цих ініціатив є соціальний захист та створення належних умов для виховання і розвитку майбутнього покоління. Про це наголосила заступник голови облдержадміністрації Ганна Пономаренко під час засідання координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації.

Також вона додала, що органи соціального захисту населення мають створити максимально розгалужену систему центрів реабілітації та охопити соціальними послугами якнайбільше дітей, що їх потребують.

Як зазначила у своїй доповіді  заступник начальника Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Князєва, одним із шляхів підтримки дітей-осіб з інвалідністю є їх забезпечення необхідними засобами реабілітації.

З початку року 63 дитини з інвалідністю отримали необхідні засоби реабілітації

Діти, у яких стійкі вади фізичного розвитку мають право отримати засоби реабілітації. До них відносяться крісла колісні, протезно-ортопедичні вироби, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

У поточному році потребують спеціальних допоміжних пристроїв та засобів 411  дітей. З початку року уже 63 дитини з інвалідністю отримали засоби реабілітації.

«Права людини починаються з прав дитини. Ставлення до дитини, забезпечення її прав як рівної з нами, є реальною оцінкою загального стану розвитку нашої громади і її духовності», - додала по закінченні доповіді Ганна Пономаренко.

Довідка. У минулому році 342 дітей-осіб з інвалідністю області потребували забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, з них 105 – інвалідними візками, 253 дітей-осіб з інвалідністю забезпечено палицями, милицями-ходунами, меблями та оснащеннями, з них  85 інвалідними візками.

Херсонська ОДА 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук